سوالات متداول

اینجا لحظه ها ثبت می شوند

ساعات کاری را، آن طور که باید، ثبت کنیدسوالات متداول


سوالی هست ؟
1تفاوت های نرم افزار پیشرفته و پایه حضور غیاب زمان پردازچیست؟
اصولا نرم افزار پایه جهت استفاده در شرکت ها و مجموعه های دارای نیروی انسانی کمتر از 10 نفر توصیه میگردد. مجموعه های با پرسنل بیش تر از 10 نفر نیاز به محاسباتی از قبیل مرخصی ، گزارش های متنوع تر، راحتی در تغییرات و تنظیمات گروه کاری دارند که استفاده ار آنها ، در نرم افزار حضور غیاب پیشرفته زمان پرداز امکان پذیر است
2چگونه دستگاه حضور غیاب انتخاب کنیم؟
در واقع انتخاب مدل دستگاه، به انتخاب بین دستگاه های اثر انگشتی و تشخیص چهره باز میگردد. دستگاه های حضور غیاب اثر انگشت و کارت برای مجموعه هایی مناسب تر است که پرسنل مشغول به کار های سبک و غیر یدی باشند. شرکت هایی که پرسنل در کارگاه ها و انبار ها و غیره مشغول به کارند نیاز بیشتری به دستگاه های تشخیص چهره دارند. البته در صورت تشخیص ندادن اثر انگشت پرسنل در دستگاه های اثر انگشتی امکان استفاده از کارت هم وجود دارد(البته به امکان تقلب در صورت استفاده از کارت هم توجه کنید). بنابراین اکنون و با توجه به شیوع ویروس کرونا دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره و انگشتی و کارت ( دستگاهی که شامل هر سه باشد) توصیه میشود.
3پشتیبانی شرکت زمان پرداز نسبت به دستگاه ها و نرم افزار ها چگونه است؟
تمامی دستگاه ها و نرم افزار های شرکت زمان پرداز شامل یکسال گارانتی میشوند. دستگاه های حضور غیاب یکسال گارانتی و 5 سال پشتیبانی دارند. نرم افزار ها هم یکسال پشتیبانی رایگان دارند. در واقع شرکت زمان پرداز به شما اطمینان میدهد که در زمینه خدماتی که به شما ارائه میدهد، پشتیبانتان باشد.
4نحوه کار با دستگاه حضور غیاب و نرم افزار حضور غیاب زمان پرداز چگونه است؟
آموزش کامل نرم افزار پایه حضور غیاب زمان پرداز و چگونگی استفاده از دستگاه در قسمت آموزش و دانلود سایت موجود میباشد. همچنین همراه دستگاه یک cd ارائه گردیده است. داخل cd فایل آموزش مولتی مدیا وجود دارد.
5در نرم افزار با خطای تاریخ مواجه میشوم
در تنظیمات زبان و تاریخ در ویندوز نوع تقویم (calendar type) را به میلادی محلی شده تغییر دهید
6هنگام ورود به نرم افزار و ثبت اطلاعات با خطاهای متعددی روبرو میشوم
پس از اولین ورود به نرم افزار باید به روز رسانی برنامه را انجام دهید تا دیتابیس به برنامه متصل شود. (امکانات - به روزرسانی برنامه)
7
جواب سوال هفتم
8سوال جدید
متن سوال جدید
درخواست مشاوره 88517524-021
×